Відеоспостереження в банку

Для забезпечення власної безпеки банкам доцільно використовувати більш потужні системи спостереження, що зможуть гарантувати захист персоналу, майна і цінностей. Крім того, вони повинні з високим ступенем точності перевіряти коректність банківських операцій, не допускаючи при цьому помилкового спрацьовування пристроїв сигналізації. Грунтуючись на існуючій Інтернет-інфраструктурі, IP-система спостереження в поєднанні з передовим програмним і технічним забезпеченням здатна в повній мірі вирішити всі завдання по забезпеченню безпеки і надійності банківських і фінансових систем.


Висока масштабованість для забезпечення дистанційного контролю

IP-система спостереження відрізняється простотою використання і економічною ефективністю. Установка IP-системи спостереження дозволить вам вести спостереження за роботою різних відділень і філій банку прямо з офісу головного управління. Також система передбачає можливість простої установки додаткових камер і включення їх в мережу для будь-яких організацій в міру необхідності. Пам'ятайте, що чим краще організований контроль за персоналом, тим стабільніше буде робота вашої компанії.


Захист матеріальних цінностей із застосуванням інтелектуальних засобів

Оскільки камери відрізняються високим ступенем надійності і відмінною якістю відеозображення, то при встановленні ззовні вони значно знижують ризик несанкціонованого доступу, а установка камер всередині офісу дозволить запобігти шахрайству або зловживання повноваженнями з боку співробітників банку. Висока якість зображення гарантує легкість встановлення особи людини і хорошу видимість клієнтів у відділеннях банку, в депозитарії і біля банкоматів. Більш того, керівництво банку завжди може визначити години максимального навантаження, відповідно до відеозображення, отриманого в режимі реального часу, і, відповідно, відрегулювати кількість працюючих касирів-операціоністів для кращого обслуговування клієнтів.


Дія в режимі реального часу

Однією з нових функцій IP-камер є функція виявлення руху. Як тільки хто-небудь вривається в приміщення, відповідне зображення відсилається по електронній пошті або ММС (мобільні мультимедійні послуги) співробітникам служби безпеки або в поліцію, завдяки чому вони можуть оперативно вжити всіх необхідних заходів, грунтуючись на самих останніх точних даних. Це дозволяє зекономити дорогоцінний час і уникнути реагування на помилкове спрацьовування сигналізації. І нарешті, персонал банку може працювати в безпечних умовах, що позитивним чином впливає на ефективність і продуктивність праці.

 


 

Як дізнатися, яка з систем краще всього підходить для вас?

Просто зателефонуйте нам за тел. +38 097 777 66 55 і опишіть завдання.

У відповідь ми порадимо вам оптимальне рішення, виходячи з вашого завдання.