Відеоспостереження в школі і інституті

Питання забезпечення безпеки в школах і університетах завжди має важливе значення. Як правило, дані установи розташовуються на великій відкритій території, захист якої важко гарантувати. Особливу проблему з точки зору загрози безпеки студентів представляють зони з «мертвим» кутом огляду. Деякі навчальні заклади стикаються з проблемою контролю безлічі прилеглих територій, окремих ділянок, корпусів. Тому, щоб забезпечити ефективний захист персоналу навчального закладу і його учнів, необхідна найсучасніша і багатофункціональна система спостереження за безпекою. Установка IP-системи спостереження не тільки економічно ефективна. 

Система відеоспостереження у школі або університеті дозволить вам:

  • Вести спостереження за діями і заняттями учнів у різних аудиторіях
  • Запобігти пошкодженню шкільного майна і знизити витрати на ремонт
  • Забезпечити безпеку персоналу і учнів в навчальний час
  • Налаштувати роботу системи в різних місцях без прокладання кабелів
  • Дистанційно контролювати збереження шкільного майна у позанавчальний час.


Створення безпечних умов навчання

Відеоспостереження в школі

Завдяки IP-системі спостереження можливий одночасний перегляд високоякісних відеозображень всього, що відбувається в різних приміщеннях і на території школи. Така система допоможе боротися з курінням, вживанням алкоголю і наркотиків, проявом насильства серед учнів. Крім того, вона дозволить скоротити час реагування співробітників служби охорони або вчителів у разі виникнення позаштатних ситуацій. Відповідні фрагменти відеозаписів як доказ можуть бути передані вчителям або батькам.

Дистанційний захист навчальних закладів

Оскільки IP-камери системи спостереження підтримують функцію бездротового підключення до мережі, то їх легко встановити в будь-якому необхідному місці і об'єднати різні будівлі. При цьому можна здійснювати дистанційний моніторинг всіх об'єктів і території у позанавчальний час. Система дозволяє гарантувати збереження шкільного майна, зменшити витрати на забезпечення безпеки і скоротити потребу в персоналі.

Простий доступ для батьків

Ще одна перевага IP системи спостереження полягає в тому, що зображення та відеоматеріали передаються по мережі Інтернет. Завдяки цьому кожен батько, який в силу будь-яких причин не має можливості бути присутнім на важливих заходах шкільного життя, може залишатися в курсі подій і спостерігати за ними з будь-якого місця. IP-системи спостереження вже довели свою корисність для освітніх установ, все більше число яких планують використовувати IP-камери для дистанційного спостереження за ігровими майданчиками, коридорами, залами і класними кабінетами.

 


 

Як дізнатися, яка з систем краще всього підходить для вас?

Просто зателефонуйте нам за тел. +38 097 777 66 55 і опишіть завдання.

У відповідь ми порадимо вам оптимальне рішення, виходячи з вашого завдання.