Відеоспостереження на заводі

Серед послуг, що надаються нашою компанією, є одна, найбільш затребувана власниками приватних і державних промислових виробництв - установка інноваційних систем відеоспостереження в промисловості.

Установка подібних систем актуальна на підприємствах багатьох галузей промисловості, в числі яких газова, нафтова, металургійна, будівельна, виробнича, енергетична і атомна, що пов'язано з безперервністю здійснення автоматизованих процесів. Доцільна установка системи цілодобового промислового спостереження в місцях підвищеної небезпеки та великого скупчення людей - на терміналах залізниці та аеропортів.


Переваги відеоспостереження в промисловості:

  • Цілодобовий контроль за роботою об'єктів.
  • Перешкоджання можливим крадіжкам продукції і виникнення аварійних ситуацій.
  • Зрозуміти причини виникнення браку і запобігання його подальшого виникнення.
  • Приймати швидкі і ефективні рішення в разі виникнення аварійних ситуацій.
  • Забезпечити інформацією з відеоносіїв керівний склад і операторів, що беруть участь в управлінні виробничими процесами.

За допомогою встановленої системи промислового відеоспостереження легко створити єдину технічну та технологічну базу тотального телевізійного контролю на виробництві та в місцях масового скупчення людей.

Компанія пропонує гранично просте в експлуатації і надійне відеообладнання. Система відеоспостереження побудована на базі сучасних IР технологій і використовує інноваційні розробки в сфері якісного запису і передачі відео-та аудіо даних. Трансляція дозволяє отримати чітке, без спотворень зображення, що дозволяє, при необхідності, розглянути найдрібніші деталі.

Обладнання, що використовується нашою компанією, забезпечує високу якість зйомки в широкому діапазоні швидкостей при високій роздільній здатності, і характеризується високим ступенем надійності.

 


 

Як дізнатися, яка з систем краще всього підходить для вас?

Просто зателефонуйте нам за тел. +38 097 777 66 55 і опишіть завдання.

У відповідь ми порадимо вам оптимальне рішення, виходячи з вашого завдання.