Відеоспостереження в офісі

У світі сучасного бізнесу все важче стає утриматися «на плаву»: висока конкуренція, демпінгові ціни, переманювання висококваліфікованих фахівців - розумний суперник здатен застосовувати всі можливі важелі впливу для зниження вашого прибутку і повного знищення вашого бізнесу. Якщо на фоні всіх цих неприємних моментів вас будуть підводити ще і власні працівники, "відпочиваючи" під час робочого дня, ваш бізнес неминуче зазнає краху.

Щоб уникнути подібних ситуацій багато бізнесменів приходять до висновку про необхідність встановити відеоспостереження в офісі. Відеокамери, встановлені в офісі, дозволять контролювати трудовий процес в цілому і індивідуальний внесок кожного працівника. Грамотна розстановка камер зробить можливим перегляд кожного робочого місця, що дуже стимулює ваших найманих працівників до максимальної віддачі під час робочого дня, виключивши нескінченні чаювання і порожні розмови.

 

Відеоспостереження за співробітниками

Встановлене відеоспостереження в офісі дисциплінує недбайливих співробітників і не дозволяє їм розслаблятися протягом робочого часу, що дуже вигідно для вас - адже ви платите персоналу заробітну плату не за перебування на місці, а за ефективний внесок на певній ділянці. Як правило, фахівці офісу, знаючи про встановлену систему відеоспостереження, починають дійсно працювати, і це негайно позначається на вашому прибутку.

Якщо ваш бізнес пов'язаний зі сферою обслуговування, за допомогою встановлених камер ви зможете зрозуміти, наскільки ввічливі ваші працівники, і уникнути відтоку клієнтів в конкуруючі з вами компанії. Репутація офісу серед ваших відвідувачів підвищиться, і це приведе до вас нових клієнтів.

Більш того, за допомогою встановлених відеокамер можна запобігти крадіжці як вашої інтелектуальної власності, так і матеріальних засобів в офісі, в тому числі і витратних матеріалів, і особистих речей персоналу. Важливий і процес контролю за моніторами комп'ютерів, що робить неможливим безконтрольну витрату інтернет-трафіку і розкладання пасьянсів.

Інформація з камер відеоспостереження доступна до перегляду в онлайн режимі. Це дозволить вам спокійно їхати у відпустку або відрядження - робочий процес можна контролювати з будь-якого гаджету. Процес установки камер не займає багато часу. Визначившись з доцільністю відеоспостереження, звертайтеся до досвідчених фахівців, які підкажуть вам найбільш прийнятний варіант для вашого офісу і нададуть повний розрахунок вартості робіт і обладнання.

 


 

Як дізнатися, яка з систем краще всього підходить для вас?

Просто зателефонуйте нам за тел. +38 097 777 66 55 і опишіть завдання.

У відповідь ми порадимо вам оптимальне рішення, виходячи з вашого завдання.