Відеоспостереження в магазині

IP-системи спостереження компанії - це ефективний інструмент для збільшення прибутку магазинів роздрібної торгівлі. У порівнянні з традиційними системами прихованого відеоспостереження, IP-камери наділені значно більшою кількістю функцій і дозволяють не тільки вести моніторинг процесів, що відбуваються в магазині. Наприклад, дані, отримані з IP-камер, можуть бути використані для розробки кращої схеми планування і розміщення рекламної інформації в магазині з метою поліпшення якості обслуговування і підвищення прибутку компанії. Більш того, установка нової системи відеоспостереження сприяє зниженню кількості крадіжок товарів і забезпечення гідного рівня безпеки персоналу.

 

Що дає відеоспостереження в магазині?

Запобігання збитків

Роздрібні магазини і торгові точки, як правило, стикаються з проблемою високих і часто неконтрольованих витрат. Деяким збиткам магазинів, завданих крадіжками, шахрайством, складно запобігти. Однак завдяки IP-системам спостереження ризики можна звести до мінімуму. Співробітники магазину можуть отримувати сигнали тривоги з IP-камер в разі фіксування ними фактів крадіжки, виносу дорогих товарів, будь-якої іншої підозрілої поведінки покупців. Крім того, такі системи спрощують управління складом. При цьому можна очікувати значного збільшення прибутку підприємства і високу окупність інвестицій.

Забезпечення безпеки персоналу та майна магазину

Найважливішим питанням у функціонуванні магазинів роздрібної торгівлі є забезпечення захисту та безпеки як персоналу магазину, так і його покупців. IP-камери дозволять використовувати для цих цілей існуючу в магазині систему відеоспостереження, витягуючи максимум з її можливостей. Більш того, вони дозволять вести дистанційне спостереження за магазином навіть в ті години, коли він не працює. При цьому скорочується час реагування в разі надзвичайних подій, значно зменшується небезпека таких ситуацій для працівників, а високоефективні інструменти пошуку допоможуть у встановленні особи правопорушників в ході слідчих дій.

Поліпшення якості обслуговування клієнтів

IP-система спостереження легко інтегрується з POS-системами, перетворюючись в зручний інструмент збору даних для аналізу ефективності комерційної діяльності. Інтелектуальна відеоаналітіка надає цінні відомості, наприклад, про кількість покупців або купівельні звички. Ці дані можуть бути використані керівництвом магазинів з метою стимуляції попиту, оптимізації схеми планування і розміщення рекламної інформації. В результаті підвищується якість обслуговування і збільшується число покупців, що сприятливим чином позначається і на фінансові підсумки роботи торгової точки.

 


 

Як дізнатися, яка з систем краще всього підходить для вас?

Просто зателефонуйте нам за тел. +38 097 777 66 55 і опишіть завдання.

У відповідь ми порадимо вам оптимальне рішення, виходячи з вашого завдання.