Відеоспостереження в будинку

На жаль, в наш час все ще існує небезпека втратити майно, що знаходиться в будинку. Запобігти цьому процесу можливо з установкою камер відеоспостереження в будинку. У приватний будинок або квартиру зі встановленими камерами злодії проникають набагато рідше, розглядаючи такий об'єкт, як більш небезпечний - нікому не хочеться бути знятим камерою.

Відеоспостереження в будинку дозволить за допомогою відеореєстратора записати те, що відбувається на жорсткий диск і зберігати інформацію тривалий час, надавши її в разі потреби слідчим органам. Це допоможе відновити повну картину подій і допоможе в розшуку злочинця.


Відеоспостереження за нянею

Все більше випадків некоректної поведінки нянь і гувернанток, яким ми довіряємо найдорожче - своїх дітей. Дуже часто в будинку з'являється абсолютно неадекватна людина, яка показує велику любов до дітей, терпіння і хороші виховні якості, на ділі опиняється брехливим лицеміром, який допускає садистські дії - побиття дітей. Наші діти, практично, беззахисні перед лицем такої агресії, а малюки, до того ж і безмовні. Ви будете дивуватися з приводу синців на тілі дитини і вислуховувати пояснення няні, що він впав, а насправді ваше дитя перебуває під безконтрольним наглядом недбайливої ​​злочинниці.

Вихід є, і він дуже ефективно допоможе вивести на чисту воду таку «няню» - просто встановіть відеоспостереження в будинку з можливістю онлайн перегляду з віддаленого комп'ютера або смартфона. Це допоможе вам вчасно нейтралізувати небезпеку для вашого малюка.

Є ще дуже багато ситуацій, коли вам можуть знадобитися камери відеоспостереження в будинку - це і спостереження за підлітком з метою контролю його проведення часу, і доказ подружньої невірності в разі прийняття рішення про порушення шлюборозлучного процесу, і контроль за поведінкою прислуги в домі.

Якщо у вас виникла необхідність в організації відеоспостереження в приміщенні, звертайтеся до наших фахівців. Тут ви не тільки отримаєте грамотну консультацію, а й ознайомитеся з новітнім обладнанням, пропонованих компанією. Ви можете прийняти рішення після візиту нашого співробітника, який розгляне ваше приміщення і запропонує оптимальний варіант установки відеоспостереження.

 

Зіставте витрати на установку з безпекою життя вашої родини і прийміть правильне рішення!

 


 

Як дізнатися, яка з систем краще всього підходить для вас?

Просто зателефонуйте нам за тел. +38 097 777 66 55 і опишіть завдання.

У відповідь ми порадимо вам оптимальне рішення, виходячи з вашого завдання.