Відеоспостереження по периметру

Органи державного управління несуть відповідальність за безпеку умов життя для своїх громадян. Справою особливої ​​ваги є забезпечення громадської безпеки. IP-система спостереження допоможе уряду захистити своїх громадян і усунути потенційні загрози безпеки населення. IP-система спостереження може стати одним з найефективніших засобів у боротьбі зі злочинністю. З її допомогою компетентні органи можуть у режимі реального часу отримувати повідомлення про умисне або ненавмисне порушення системи безпеки. Крім того, така система забезпечує точну відеоверифікацію, високу швидкість і результативність пошуку. IP-системи відеоспостереження довели свою ефективність в розкритті тяжких злочинів та виявленні потенційних загроз, знижуючи кількість випадків хуліганства, розбоїв, вуличних грабежів і крадіжок.


Екстрена допомога в надзвичайних ситуаціях

В наші дні доступ до зображень з відеокамер спостереження в разі виникнення надзвичайних ситуацій, як правило, забезпечується як для співробітників поліції, так і пожежної охорони. IP-системи спостереження допоможуть точно визначити місце події і забезпечити своєчасну необхідну допомогу. Найостанніші дані з місця події і зображення в режимі реального часу дозволяють бригадам екстреної допомоги реагувати практично моментально, підвищуючи ефективність, безпеку і ймовірність позитивного результату операції з порятунку.


Виходи, входи і приймальні приміщення

Установка камер IP-системи спостереження на входах і виходах з будівлі дозволяє вести запис і спостереження за людьми, що входять і покидали ці будівлі. Прийомні, службові приміщення - ідеальне місце для такого спостереження. Міграція існуючих систем прихованого відеоспостереження в IP-рішення здатна значно підвищити надійність і функціональність мереж. Відповідно, стає набагато легше запобігти можливому правопорушення і швидше вжити заходів у разі будь-якої події. Відеозапис з високою якістю зображення може використовуватися як доказ провини або при впізнанні підозрюваного. Крім того, за допомогою IP-камер можна отримати статистичні дані з метою обробки їх відповідними організаціями для з'ясування, наприклад, відвідуваності громадських місць, таких як бібліотеки і музей.

 

Спостереження за обстановкою в місті

IP-системи спостереження гарантують кращу якість зображення і можливість дистанційного контролю. З їх допомогою співробітники поліції можуть вести спостереження за вуличним рухом і боротися зі злочинністю. Використання таких систем дозволяє бригадам екстреної допомоги точно визначити місце події і забезпечити своєчасну допомогу, а також отримувати останні відомості про розвиток ситуації.

IP-системи спостереження передбачають зручний перегляд записів і виділення потрібних фрагментів. Крім того, висока якість зображень сприяє швидкому встановленню особи злочинця та визначення місця скоєння злочину.

 


 

Як дізнатися, яка з систем краще всього підходить для вас?

Просто зателефонуйте нам за тел. +38 097 777 66 55 і опишіть завдання.

У відповідь ми порадимо вам оптимальне рішення, виходячи з вашого завдання.