Відеоспостереження на складі

В даний час багатьом промисловим підприємствам постійно доводиться вирішувати поставлені перед ними проблеми по досягненню виробничих завдань, а також щодо забезпечення безпеки персоналу. Установка відеоспостереження на складі вирішить безліч проблем в різних сферах, таких як виробничі лінії, системи централізованого управління, виробничі та фармацевтичні процеси, рух автомобільних засобів, системи управління складом і запасами і т.д. Система відеоспостереження на складі стане вірним помічником компаній по подоланню перешкод, в запобіганні виникненню небезпечних для життя ситуацій та у підвищенні ефективності виробництва.


Контроль за територією і якістю продукції

IP-камери на складі відмінно підходять для промислового застосування:

Пост управління

Віддалений контроль за виробничими процесами спрямований на захист працівників від виникнення небезпечних для здоров'я ситуацій.

Виробничі лінії і робототехніка

IP-камери використовуються для контролю за роботою автоматизованих виробничих ліній або заводською робототехнікою, а також для своєчасного повідомлення в разі виникнення відхилень в роботі системи. Вони також використовуються для контролю за якістю продукції, що випускається.

Віддалений контроль за територією

У разі виникнення на підприємстві будь-яких несправностей або проблем і відсутності інженерів на робочому місці, IP-камери допоможуть вирішити проблеми в ситуації, що склалася. Працівники, які перебувають на ділянці, зможуть скликати віртуальну нараду і негайно отримати необхідну технічну підтримку. Крім того, завдяки віддаленому функціоналу, персонал підприємства може забути про трудомісткі процеси і спокійно займатися своїми справами.

Захист власності підприємства і запобігання випадкам крадіжки

Система відеоспостереження ідеально підходить для управління складом і контролю за безпекою складських приміщень. На підприємствах часто зберігається дорога сировина, продукція, обладнання і техніка. У разі їх втрати, витрати підприємства різко зростають. Ось чому ефективність системи безпеки може значно вплинути на збільшення доходів виробництва. Таким чином, ці потенційно небезпечні об'єкти вимагають високого рівня захисту. Встановивши IP-камери в різних куточках виробництва, ви зможете легко захистити свою власність.

Безпека входів/виходів

Відстеження пересування людей і товарів з метою запобігання випадкам крадіжки і пошкодження сировини. IP-камери автоматично відправляють повідомлення в разі будь-якого несанкціонованого доступу. Дана система допоможе уникнути крадіжки і пов'язаних з нею збитків.

Складські приміщення

Віддалений моніторинг за допомогою IP-камер допоможе вам з легкістю і з найбільшою ефективністю контролювати складські приміщення, тим самим скоротивши потребу в персоналі.

 

Система IP відеоспостереження з використанням різних видів роздільної здатності, таких як 5Мп / 3 Мп / 2 Мп / Full HD / MegaPixel IP-камери / Мережеві відеореєстратори високої ефективності (NVR), системи централізованого управління (CMS), і «розумної» системи розпізнавання образів, стане вашим кращим рішенням.

 


 

Як дізнатися, яка з систем краще всього підходить для вас?

Просто зателефонуйте нам за тел. +38 097 777 66 55 і опишіть завдання.

У відповідь ми порадимо вам оптимальне рішення, виходячи з вашого завдання.