Встановлення відеодомофону в Нововолинську та Володимир-Волинську

Відеодомофон - обладнання, що поєднує в собі функції домофона, интеркома, а іноді ще й відеореєстратора, якщо підключити до нього камери спостереження.

Комплект відеодомофона включає в себе панель виклику з вбудованою відеокамерою і кнопкою виклику на вхідних дверях і сам домофон з трубкою (або без неї) і керуючими кнопками на своїй консолі. При цьому панель виклику встановлюють зовні на вхідних дверях, а домофон - всередині приміщення. Компанія "Безпека-Центр" пропонує купити відеодомофони від відомих виробників за низькою вартістю в Нововолинську прямо зі свого складу. Різні види відеодомофонів для житла можуть бути встановлені як в багатоповерховому будинку так і в особистому.

Панель монтується зовні квартири на вході, поруч з дверним лиштвою або коробкою. Сам же відеодомофон, обладнаний блоком сполучення, відкриває доступ, встановлюється в квартирі. При влаштуванні системи CCTV в заміському будинку викличний пристрій монтують зовні біля воріт або хвіртки, що має дистанційно керований замок (електромагнітний або електромеханічний).

У продажу представлені чорно-білі відеодомофони і моделі з кольоровим дисплеєм. Якщо ви підбираєте простий під'їзний домофон, основною функцією якого є дзвінок і дозвіл доступу, - вам підійде недорогий чорно-білий варіант. Таке обладнання краще кодового замка, але значно поступається за функціоналом кольоровим відеодомофонів. Сучасне обладнання з вбудованим джерелом живлення у великій кількості представлено в нашому каталозі товарів. Можна підібрати відмінне і недороге рішення для організації системи в заміському будинку і офісі. З такою домофонної системою можна легко забезпечити контроль простору в зоні дії камери або панелі.

Це функціональне обладнання, що дозволяє організувати недорогу охоронну систему з відеофіксацією. Існують різні версії пристроїв: Бездротові системи; Системи з трубкою і без трубки; аудіодомофони; Відео домофони з можливістю запису відео на жорсткий диск або моделі без запису. ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ Сучасний відеодомофон купити можна в нашій компанії. Кваліфіковані консультанти підберуть модель в залежності від поставлених завдань і особливостей об'єкта, якому потрібно відеоспостереження. У продажу представлені дизайнерські моделі, які гармонійно впишуться в будь-який сучасний інтер'єр. Можна розглянути і недорогі домофони без запису. Вирішуючи, який домофон купити, звертають увагу на наступні параметри: діагональ екрану і дозвіл «картинки»; кольоровість монітора - чорно-білі і кольорові моделі; тип управління - сенсорний прилад або панель з кнопками; з трубкою або «HandsFree» тип підключення - бездротові або кабельні провідні; спосіб підключення - аналогові і цифрові. У Безпека-Центр можна відеодомофони купити з детектором руху, з функцією запису фото і відео на карту пам'яті і будь-якими іншими функціональними особливостями.

У нашому інтернет-магазині замовляють обладнання, яке може працювати спільно з системою контролю доступу та відеоспостереженням. У каталозі представлені моделі для приватного будинку з електромеханічним замком, з можливістю переадресації виклику на мобільний телефон. Ми знайдемо оптимальне рішення для приватного будинку, квартири або офісу. Вся продукція представлена ​​в наявності за цінами від виробників. Наші менеджери проконсультують, який відеодомофон купити для того чи іншого завдання, підберуть оптимальне місце для установки і зроблять монтаж.