Встановлення домофонних систем в Нововолинську

Важко знайти хоч один пристойний багатоповерховий будинок, який би обходився без домофона. Незважаючи на те, що зараз домофонні системи у Нововолинську дуже поширені, питання їх вибору стоїть перед споживачами так само гостро, як і в перші дні після появи даних систем на вітчизняному ринку. В першу чергу, це викликано тим, що наша країна є регіоном, де дані системи набули найбільшого поширення, тому ринок заповнений різноманітними моделями домофонів та постійно з'являються вироби з новими функціональними можливостями. 


Давайте детально розглянемо найбільш поширені домофонні системи в Нововолинську:

Класичні аналогові домофони 

Вони вже давно стали чимось буденним в наших реаліях, вони служать для передачі аудіо і коштують досить недорого. Їх можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині, головне придбати продукцію відомого і сумлінного виробника і аналоговий домофон може прослужити далеко не один рік.

Відеодомофони 

Зараз дана домофонна система в Нововолинську стрімко набирає популярності. Не важко здогадатися, що на відміну від аналогових домофонів, даний пристрій здатний так само транслювати відео з вулиці в квартиру.

 

Переваги відеодомофонів

Домофони даної категорії можуть не тільки транслювати відео, але і записувати все, що відбувається під камерами на жорсткий диск комп'ютера. Дані домофони можуть бути з'єднані з цілим комплектом камер, що забезпечить відеоспостереження всієї ділянки приватного будинку. Більш того, для монтажу даного виду домофонів не потрібно виконувати прокладку кабелів, так як вони можуть працювати на основі високошвидкісного бездротового з'єднання. Подібний алгоритм роботи, дозволяє істотно скоротити витрати часу і фінансових коштів на монтаж домофона, так як немає потреби прокладати кабель від вуличної частини домофону в кожну окремо взяту квартиру.

Домофон дозволяє відповідати на виклик з його вуличної частини, за допомогою будь-якого пристрою, який має доступ до бездротового інтернету, чи то комп'ютер, планшет, телефон або ноутбук. Досить встановити спеціальне програмне забезпечення для того, щоб відповідати на дзвінки з домофону за допомогою цього пристрою. Більш того, дане програмне забезпечення допоможе впустити людину в своє житло, навіть якщо ви перебуваєте за багато кілометрів від нього, але в компанії пристрою, який має потрібний софт для управління домофоном.


Установка та ремонт домофонів

Наша компанія вже багато років встановлює домофонні системи в Нововолинську та Волинській області в багатоквартирні і приватні будинки, офіси, на об'єкти виробництва і просто приміщення вільного призначення. Крім установки, ремонту та підключення домофонів (аудіо та відеодомофонів), ми пропонуємо нашим клієнтам гарантійне та сервісне обслуговування, що назавжди позбавить вас від проблем при поломці домофонного обладнання.

 


 

Установка домофона (аудіо або відеодомофона) на сьогоднішній день це вже не розкіш, а ефективний засіб захисту для безпеки вашого приміщення.