Виробник: Neolight
Модель: 338-01
Наявність: Є в наявності
0грн.

Сучасний відеодомофон повинен бездоганно виконувати охоронну роль, надавати можливість варіювати набір функцій і не дисонувати з дизайном приміщення. Такі характеристики притаманні елегантному представнику модельного ряду NeoLight - KAPPA. Він використовується в приватних цілях і для організації відеоспостереження в різних установах.


Функціонал пристрою

Домофон NeoLight KAPPA оснащений кольоровим дисплеєм з хорошою роздільною здатністю, здатним відтворювати детальне зображення. На верхній панелі є кнопки сенсорного управління. Налаштування різних параметрів відбувається через меню екрану. Є можливість призначення поліфонічних мелодій для кожної панелі. Для управління електрозамком передбачена окрема кнопка.

Гучний зв'язок служить для підтримки спілкування між господарями та відвідувачами. Записи камер можна переглядати в реальному часі. Передбачено проводове підключення до чотирьох додаткових відеопристроїв і функціонування в режимі інтеркому.

 

Особливості монтажу і експлуатації

NeoLight KAPPA - економний пристрій. Він працює від звичайної електромережі, споживаючи до 7 Вт, а в очікуванні - до 0,7 Вт. Блок живлення не вимагає окремого місця, так як вбудований всередині апарату.

Купити відеодомофон NeoLight KAPPA можна через наш сайт. Разом з пристроєм отримаєте деталі для накладного кріплення. Інструкція дасть рекомендації по установці і ознайомить з правилами експлуатації. 

 

Пристрій з лінійки NeoLight забезпечить вам комфорт і безпеку!

 


 

Технічні характеристики кольорового відеодомофону NeoLight Kappa:

 

Розмір екрану

7″

Роздільна здатність екрану

800 х 480 px

Графічне меню

Немає

Управління

Сенсорні кнопки

Підключення відеодомофонів в інтеркомі       

4

Варіанти підключень

2 панелі виклику + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофони;
1 панель виклику + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофони.

Особливості

Вбудований блок живлення

Тип кріплення

Настінне

Живлення

220В AC

Габарити (Д х В х Г)

210 х 116 х 25 мм

Вага

450 г

Матеріал корпусу

Пластик

Колір корпусу

Теплий білий