Домофони VIZIT

Домофони "Візіт" є одним з лідерів українського ринку домофонів. VIZIT перевірений часом і експлуатацією на безлічі об'єктів в різних, нерідко суворих, умовах. Надійність і зручність в користуванні, надається домофонами безпеку, можливість управляти процесом пропуску відвідувачів, в поєднанні з помірною вартістю, зробили продукцію VIZIT надзвичайно затребуваною вітчизняними споживачами.

В асортименті - аудіо- та відеодомофони VIZIT для одного або декількох абонентів. Їх особливість в тому, що покупець може вибрати як повністю укомплектований домофон, так і окремі елементи для модернізації вже наявної домофонної системи: абонентські монітори і трубки, адаптери, блоки виклику, комутації, живлення та управління, контролери доступу та пульти консьєржа. Перераховані технічні продукти готові до негайної установки і можуть бути придбані разом з монтажними комплектами.

Доступ надано: контролюйте дверний замок

Хулігани засмучуються від неможливості проникнути в під'їзд з домофоном і намагаються зашкодити блок виклику? До ваших послуг - панель без виступаючих поверхонь, зроблена з міцного матеріалу.

Чи не можете швидко впізнавати відвідувачів по зображенню на старому чорно-білому екранчику? Моделі з кольоровими моніторами і високою роздільною здатністю допоможуть впоратися з цією проблемою.

Якщо простір перед вхідними дверима не освітлюється у вечірній час, варто придбати відеокамеру з інфрачервоним підсвічуванням і перемиканням режимів «день-ніч».

Хочете всебічно контролювати вхід в будинок - значить, вам потрібен монітор домофона з опцією підключення додаткової камери.

Продукти VIZIT купити - дешевше, ніж заощадити

Купуючи домофони ВІЗИТ, ви платите саме за той набір функцій, який вам потрібен: системи, розраховані на одного, двох або чотирьох абонентів, або багатоабонентські моделі з цифровими кнопками на панелі. Є можливість вибору домофонів, передають тільки звук, або звук в парі з зображенням. Пульт консьєржа потрібен для охоронюваних під'їздів або організацій, які мають вахтерами. Ці витрати незначні в порівнянні з основною життєвою цінністю - досягненням безпеки. Домофон VIZIT купити раціональніше, ніж відмовлятися від його покупки.

Реальні товари з актуальних розцінками

Всі ціни, які ви бачите на сайті, відповідають дійсності.

Зазначені товарні позиції - є в асортименті.

Ви зможете замовити і отримати товар службою доставки або в пунктах видачі, що знаходяться у всіх російських регіонах.

Повернення товару в разі виявлення дефектів.

У кожному місті є контакти висококласних монтажників.

Оптовим клієнтам надаються індивідуальні знижки.

Для роздрібних покупців - пропозиції з розпродажу.

Різноманіття варіантів, якими можуть бути укомплектовані домофонні системи, не повинно створити для вас труднощів. Зателефонуйте в робочий час за вказаною в шапці сайту телефону і уточніть технічні тонкощі у наших консультантів. В інші години - залиште номер свого телефону для зворотного зв'язку.